Biz Kimiz?

ANKATECH , Bosch Rexroth’un yeni servis yapılanması kapsamında, Bosch Rexroth Yetkili Servis Bayisi olarak İstanbul/ikitelli bölgesinde kurulmuştur ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.


Bosch Rexroth geçmişimiz, sektörde yeni bir marka olan ANKATECH’i, sektörün en tecrübeli firmalarından bir haline getirmektedir.


2013 yılında , Bosch Rexroth Yetkili Servis Bayisi olarak yola çıkarken, geçmişte kazandığımız Rexroth tecrübemizi, bilgi birikimimizi, Rexroth kültürünü ve kalitesini işimize yansıtacak bir çalışma şeklini ortaya koymaya karar vermiştik. Bugün, çalışma şeklimiz, işimizin kalitesi ve iş ortaklarımızın memnuniyeti işimizi doğru yaptığımızı; doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.


Tecrübeli mühendis ve teknisyen kadromuz ile hidrolik ürün ve sistemleriniz için servis hizmeti vermekteyiz. Teknik altyapımız, ekipman ve ölçüm aletlerimiz, eğitimli personellimiz ve 160 kW test istasyonumuz yaptığımız işlerde Bosch Rexroth’un standartlarını birebir karşılıyoruz.


Ancak asıl olarak, en güncel teknolojilerini işine uyguluyoruz. Rexroth kültürünü ve standartlarını işimize uyguluyoruz.


  • • Ucuz değil, ekonomik çözümler üretiyoruz
  • • Sorunu halının altına süpürmüyoruz, temeline inip ortadan kaldırıyoruz
  • • Ürün bazında değil, sistem bazında çözüyoruz
  • Tamir değil, servis hizmeti veriyoruz.

SİZİ DİNLİYORUZ, YANINIZDAYIZ, ÇÖZÜM ÜRETİYORUZBiz Kimiz?

ANKATECH, Bosch Rexroth’un yeni servis yapılanması kapsamında, Bosch Rexroth Yetkili Servis Bayisi olarak İstanbul/ikitelli bölgesinde kurulmuştur ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Şirket kurucu ortaklarından Burak Çoker’in 14 yıllık Bosch Rexroth Servis Mühendisliği ve Servis Müdürlüğü deneyimi, sektörde yeni bir marka olan ANKATECH’i, sektörün en tecrübeli firmalarından bir haline getirmektedir

Copyright © 2017 Anka Tech All Rights Reserved